Reklama

Reklama

Najbrzydszy manicure na świecie czy prawdziwa sztuka?

Dla większości kobiet makijaż służy do podkreślania urody, tuszowania niedoskonałości lub zwykłej zabawy. Dain Yoon wykorzystuje kosmetyki do tworzenia niesamowitych... iluzji na twarzach, rękach i ciele.

Dain Yoon jest artystką z Korei. Rozgłos zyskała dzięki... makijażom właśnie. Tworzy na twarzy niesamowite iluzje optyczne za ich pomocą. Rezultaty jej prac to prawdziwa sztuka! Często częścią makijażu staje się także otoczenie lub najróżniejsze przedmioty codziennego użytku. Efekty zawsze są zdumiewające.

Reklama

Tym razem artystka zabrała się za manicure. To co stworzyła, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli zatem poszukujesz zupełnie niecodziennego i oryginalnego stylu na manicure, możesz zakończyć swoje poszukiwania.

Obok efektu, jaki uzyskasz stosując propozycję Yoon, nikt nie przejdzie obojętnie. Hairy Selfie Nails  to nic innego, jak manicure, który odzwierciedla twarz jego właścicielki. Dain dodaje do tych podobizn również włosy.

Robi to w taki sposób, że każda uzyskana twarz wygląda niesamowicie realistycznie! Niektórzy jej prace nazywają najbrzydszym manicure na świecie.

Jak tobie podoba się taka stylizacja? My prawdziwie podziwiamy prace Yoon, jako sztukę, jednak zdecydowanie pozostaniemy przy tradycyjnych stylizacjach paznokci.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje