Przejdź na stronę główną Interia.pl

Na własnej skórze: Cudowny relaks w Le Spa

Oaza w centrum wielkiego miasta? Tak, to jest możliwe, ale zacznijmy od początku. W piękne, słoneczne kwietniowe przedpołudnie, po bardzo ciężkim tygodniu, dotarłam na ulicę Mokotowską 55 w Warszawie. Miałam nadzieję, że przekraczając próg salonu medycyny estetycznej Le Spa, trafię do oazy spokoju, a moja twarz nabierze blasku.

Minimalistyczny wystrój Le Spa utrzymany w kolorystyce bieli i pudrowego różu, od razu wprawił mnie w dobry nastrój.

Reklama

Długim korytarzem zaprowadzona zostałam do eleganckiego, niedużego pomieszczenia. Błoga cisza i delikatne oświetlenie, które się tam znajduje, zdecydowanie sprzyja relaksowi. Na samym początku pani Ewa, pod której skrzydła zostałam oddana, bardzo wnikliwie przeanalizowała moją cerę oraz wypytała mnie o kosmetyki, które na co dzień stosuje.

Dowiedziałam się, o czym do tej pory nikt mi nie powiedział, że mam mocno przebarwioną skórę, więc muszę już zacząć zwracać szczególną uwagę na ten aspekt. O problemach mojej cery mieszanej wiedziałam od dawna, ale przy okazji dowiedziałam się o kilku kosmetykach, które powinnam mieć w szafce w łazience, a do tej pory nie miałam.

Pani Ewa zaproponowała mi zabieg nawilżający "Źródło nawadniania" Valmont, który działa jak kąpiel nawilżająca. Naskórek odzyskuje witalność, skóra staje się jędrna, a zmarszczki wywołane przesuszeniem wygładzają się. Dzięki temu zabiegowi skóra miała stać się świeża i promienna.

Zabieg rozpoczął się oczyszczeniem twarzy, potem skóra została poddana pilingowi. Działanie maski nawilżającej dodatkowo zostało spotęgowane cudownym wręcz masażem. Ale nie tylko twarz została wymasowana, również szyja, dekolt i głowa. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że tak profesjonalnego masażu do tej pory nigdy nie doświadczyłam.

Zabieg trwał około 90 minut. I rzeczywiście skóra twarzy wyglądała znakomicie po wyjściu z Le Spa. Wyszłam zrelaksowana, z wyraźnie nawilżoną cerą, z informacjami, jak ją dalej pielęgnować. Zdecydowanie polecam wszystkim zabieganym i zapracowanym kobietom - w centrum Warszawy, w pobliżu atelier Macieja Zienia, można znaleźć wytchnienie od codzienności, gdzie specjaliści zadbają o ciało i doskonałe samopoczucie.

Zabiegi Le Spa to szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy. Do zabiegów wykorzystywane są wyłącznie najlepsze kosmetyki renomowanych, światowych firm i laboratoriów. W ofercie znajdują się także masaże: od tradycyjnych po nowoczesne, od leczniczych po relaksacyjne - zarówno znanych od tysięcy lat, jak i oryginalnych, autorskich. Ponadto salon proponuje nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej - z wykorzystaniem najnowocześniejszych, przełomowych technologii, które łączą efektywność z komfortem i bezpieczeństwem. 

Katarzyna Machaj

Salon medycyny estetycznej Le Spa, ul. Mokotowska 55, Warszawa

 

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje