Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Na gorące noce i dni

Jak czesać się w czasie upałów? Przede wszystkim tak, by było wygodnie. Ale przecież nikt nie chce rezygnować z efektu! Nasz ekspert podpowiada najlepsze fryzury dla każdej długości.

Hiszpański koczek

Nisko upięty oryginalny kok świetnie się sprawdzi w upalne dni, a także na różnego rodzaju imprezach. Jak go zrobić? Podziel włosy na trzy części. Pasma z prawej i z lewej strony zawiń do środka w tzw. twist i podepnij wsuwkami. Ostatnie, środkowe, także skręć, zawiń fantazyjnie i przypnij spinką.

Uroczy chaos

Reklama

Ten kontrolowany nieład najlepiej stworzyć za pomocą lokówki stożkowej (węższej na końcu), która w sposób naturalny zmieni proste włosy w delikatne fale. Nawijaj na nią kolejne pasma (nie musisz być bardzo precyzyjna). Taka wersja klasycznego boba sprawdzi się i na plaży, i na imprezie.

Ponadczasowa prostota

Podstawą udanej stylizacji krótkich włosów jest perfekcyjne strzyżenie. Proste, ciężkie cięcie z pełniejszą górą idealnie sprawdza się przy delikatnych włosach i daje wiele możliwości. W tym przypadku włosy zostały wyprostowane na szczotce i zaczesane lekko do tyłu, tworząc bardzo kobiecy i subtelny look.

SHOW 16/2012

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje