Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Modelowe oczy

Za małe, za duże, asymetryczne. Wyłącz wewnętrzny głos krytyki i pokochaj swoje oczy! Przecież ich kształt możesz poprawić dzięki makijażowi dobranemu przez naszego eksperta. Przekonaj się, jakie to proste.

Opadające powieki to nie problem

Jak je malować: Krok 1 - Nałóż ciemny cień, zaczynając od trzech czwartych długości górnej powieki (czyli od miejsca, gdzie rzęsy stają się gęstsze). Rozetrzyj go tworząc delikatny łuk "otwierający oko" w jego zewnętrznym kąciku. Jaśniejszy cień nałóż w wewnętrznej części powieki i rozetrzyj aż pod brew.

Reklama

Krok 2 - Czarną kredką zagęść linię górnych rzęs. Narysuj kreskę na 3/4 długości dolnej powieki - zacznij od zewnętrznego kącika. Rozetrzyj kredkę patyczkiem higienicznym.

Krok 3 - Użyj maskary, która pogrubia i wydłuża rzęsy.

Okrągłe oczy? Dużo możliwości!

Jak je malować: Krok 1 - Wypróbuj klasyczne smoky w różnych wariantach kolorystycznych! Zacznij od nałożenia na całą ruchomą powiekę ciemniejszego cienia. Rozetrzyj go ku górze na granicy załamania oka. Dolną powiekę pomaluj tym samym cieniem. Jaśniejszym kolorem zmiękcz granice ciemnego cienia.

Krok 2 - Wzdłuż górnej i dolnej linii rzęs namaluj kreski i rozetrzyj je, by przenikały się z cieniami. Następnie zrób czarną kreskę w wewnętrznej krawędzi oka.

Krok 3 - Dokładnie wytuszuj rzęsy pogrubiającą maskarą.

Małe jest piękne

Jak je malować: Krok 1 - Ciemniejszym cieniem zaznacz zewnętrzne kąciki oczu i delikatnie rozetrzyj w kierunku brwi. Tym samym cieniem zaznacz linię dolnych rzęs od zewnętrznego kącika do połowy oka. Teraz możesz bawić się kolorami. Wybierz opalizujący cień i pomaluj nim wewnętrzne kąciki oczu na dole i na górze, rozcierając go aż pod brwi.

Krok 2 - Narysuj ciemną kredką linię wzdłuż rzęs do połowy oka. Nie bój się, że coś ci nie wyjdzie. Linię możesz "stopić" z resztą makijażu, rozcierając ją delikatnie opuszką palca.

Krok 3 - Wytuszuj rzęsy wydłużającą maskarą.

Dariusz Kotarski oficjalny makijażysta marki Estée Lauder

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje