Reklama

Reklama

Modelowanie owalu twarzy

Najnowszy europejski trend to powrót do nieinwazyjnych metod poprawiania urody. Przedstawiamy nowe sposoby na piękny owal bez interwencji chirurga i bez efektu sztuczności.

Nie każdy ma chęć na drastyczne zabiegi odmładzające rysy. Lekarze medycyny estetycznej przyznają, że większość kobiet szuka „łagodniejszej” alternatywy niż skalpel chirurga.

Reklama

Wprawdzie chcemy jak najdłużej wyglądać młodo, jesteśmy gotowe na gabinetowe „poprawki”, ale oczekujemy zabiegów dających naturalny rezultat, bez efektu sztuczności.

Odpowiedzią na życzenia nowoczesnych Polek są najnowsze metody odmładzania: modelowanie owalu twarzy wypełniaczami nowej generacji oraz stymulacja tkanek falami radiowymi o wysokiej częstotliwości. Warto je poznać, nim zdecydujemy się na zmianę.

Art filler, bez efektu maski

✣ Wypełnianie owalu: Francuscy naukowcy z laboratorium Filorga stworzyli nowatorski preparat na bazie trzech rodzajów kwasu hialuronowego, który przywraca naturalny wygląd dojrzałym rysom i poprawia gęstość skóry. Hialuronowy wypełniacz doskonale modeluje zacierający się z czasem owal twarzy.

Zabieg ma na celu przywrócenie prawidłowych proporcji twarzy, wymaga więc od lekarza dobrego wyczucia. Ważne, by był wykonany przez doświadczonego specjalistę medycyny estetycznej. Zakres zabiegu jest ustalany i omawiany z pacjentką podczas konsultacji. Po miejscowym znieczuleniu kremem Emla czeka nas modelowanie owalu.

Lekarz wprowadza wypełniacz wolumetryczny długą, cienką igłą, czyli kaniulą. W precyzyjnie określonych miejscach preparat musi dotrzeć zarówno do skóry, jak i do tkanki podskórnej. Najczęściej nakłucia znajdują się wzdłuż linii żuchwy, czasem też w okolicy policzków oraz skroni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje