Reklama

Reklama

Jesienny makijaż

Wraz ze zmianą pogody, zmieniają się makijażowe trendy. Na powiekach królują wyraziste barwy – burgund i odcienie filoletu. Modne są mocne usta oraz wyraźnie podkreślone brwi.

W tym sezonie modny makijaż polega przede wszystkim na wyeksponowaniu naturalnego piękna. Triumfują kremy BB i CC, które mają ukryć niedoskonałości oraz wyrównać koloryt.

Postaw na fiolet

Ten kolor lubi powracać jesienią - doskonale prezentuje się w nieco zimniejszym świetle. Pamiętaj, że fiolet ładnie komponuje się z żółcieniami - odrobina cienia w tym kolorze nałożona w wewnętrznym kąciku rozświetli spojrzenie. Jesienne ciepłe stylizacje idealnie uzupełni śliwkowy burgund.

Reklama

Wraca smoky eye, ale teraz obowiązuje wersja "nie-dokończona" - środek powieki jest niepomalowany, natomiast dookoła roztarty jest ciemny cień.

Jeśli jesteś fanką kresek, w nadchodzącym sezonie masz do wyboru dwie opcje: gruba kreska uniesiona do góry lub bardzo cienka, która optycznie zagęści rzęsy.

Jagodowe usta

Na ustach także rządzi burgund i wszelkie odcienie filoletu. Liczy się połysk, jednak jeśli lubisz matowe wykończenie, to moda na matowe pomadki trwa.

Poza klasycznym makijażem z użyciem konturówki możesz niedbale wklepać szminkę w usta, tak aby granice nie były zbyt wyraźne.


JBJ

Reklama

Reklama

Reklama