Reklama

Reklama

Jesienne odmładzanie

Kiedy słońce już nie przygrzewa, ale nie nadeszły jeszcze mrozy, to najlepszy czas, by zastosować kosmetyki, które zregenerują, nawilżą i odnowią cerę.

Dobry Peeling

Reklama

Dobry, to znaczy taki, który jest dobrany do rodzaju skóry. Nie tylko ją świetnie oczyści, ale także zlikwiduje płytkie zmarszczki i odżywi skórę. Do cery normalnej odpowiedni będzie peeling drobnoziarnisty, do wrażliwej i suchej - enzymatyczny. Ten ostatni możesz nałożyć na twarz nawet na całą noc. Po peelingu cera jest rozświetlona przygotowana na przyjęcie kremu.

 Mikrodermabrazja

Jest nowoczesnym i przede wszystkim bezpiecznym zabiegiem złuszczania naskórka. Sprawia, że skóra staje się młodsza, dobrze nawilżona i zdrowsza. Mikrodermabrazja spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, głęboko oczyszcza. Jest bardzo popularna w gabinetach kosmetycznych, ale można ją wykonać w domu. W drogeriach są bowiem dostępne specjalne kosmetyki do mikrodermabrazji. Zabieg wykonuje się 1-2 razy w tygodniu. Po mikrodermabrazji należy unikać kontaktu ze słońcem przez około 2 tygodnie. Dobry peeling

 Skuteczne maski

To najszybszy sposób na poprawę kondycji cery. Jak żaden inny kosmetyk w krótkim czasie solidnie nawilży, oczyści, ujędrni, rozświetli skórę. Wiele osób nie stosuje jednak maseczek, bo wymagają czasu. Większość musi pozostać na skórze przez ok. 15 minut. Ale nie jest to czas stracony. Chwila relaksu też dobrze wpłynie na cerę. Maseczki dobiera się do rodzaju skóry. Odmładzające zawierają witaminy, minerały, roślinne wyciągi, kwas hialuronowy.

Reklama

Reklama

Reklama