Reklama

Reklama

Jak zadbać o biust?

Jeśli chcesz, aby zachowały ładny kształt, warto je codziennie pielęgnować. Pomogą Ci nie tylko ćwiczenia, ale także domowe zabiegi.

Dzięki temu utrzymają biust w górze

Wykonuj dwa razy dziennie po 10 wymachów ramionami do przodu, do tyłu i zataczaj nimi koła. Przydatne są też ćwiczenia z obciążeniem. Wyprostuj się, weź do ręki hantle (albo butelki z wodą) i wyprostuj przed klatką piersiową. Dłonie powinny być zwrócone do siebie wewnętrznymi stronami. Potem rozchyl ręce na boki, a następnie opuszczaj hantle i delikatnie zginaj łokcie. Wróć do pozycji startowej i powtórz minimum 5 razy.

Reklama

Połóż się na brzuchu z lekko rozchylonymi nogami. Ręce wyciągnij przed siebie nad głową. Napnij mięśnie brzucha i pleców. Rozciągając biodra, podnieś nogi nieco nad podłogą. Na tę samą wysokość jednocześnie unieś ręce. Utrzymuj równowagę. Nie podnoś głowy. Wytrzymaj w tej pozycji, zrób wdech, opuść powoli ręce i nogi. Powtórz 5 razy.

Nawilżają i regenerują ciało

Raz lub dwa razy w tygodniu rob peeling. Połącz fusy z kawy z łyżką oliwy i wcieraj przez 5 minut, a potem zostaw na 20 minut (możesz owinąć się folią spożywczą). Spłucz letnią wodą i wetrzyj balsam. Używaj produktów nawilżających, najlepiej do pielęgnacji biustu o działaniu napinającym, wygładzającym i wzmacniającym tkankę łączną.

Szukaj kosmetyków, które mają w składzie miłorząb, algi, skrzyp, bluszcz, kolagen, elastynę, kofeinę, orzechy włoskie, oczar wirginijski, arnikę, witaminę C. A także olej kokosowy, argonowy lub inny z witaminą E.

Dowiedz się więcej na temat: jędrny biust | sposoby na jędrny biust

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje