Reklama

Reklama

Fryzury jak na lato

Na podobieństwo wakacyjnych przebojów powinny być efektowne i niezbyt skomplikowane. Bo gdy jesteś na urlopie, ułożenie idealnego uczesania nie może zabierać dużo czasu ani wymagać specjalnych umiejętności. Razem z Sylwią Kiliś, jedną z najlepszych stylistek fryzur, wybraliśmy dobre pomysły z letnich pokazów. Do zastosowania w praktyce.

Kolor w grze

Dobry trend:  Jasny blond to świetny kolor na lato. Ale włosy nie powinny mieć jednolitego odcienia. Mogą się w nich przeplatać złociste pasma, można też farbować je od jednej trzeciej długości, tzw. koloryzacja ombre.

Reklama

Jak to zrobić? Do jasnej karnacji pasują chłodne blondy. Do ciemniejszej ciepłe, złociste. Masz średnio długie lub długie włosy i wybrałaś koloryzację ombre? Górną część (do ucha) zostaw w naturalnym odcieniu. Niżej spryskaj je sprejem rozświetlającym Marc Anthony i pasmo po paśmie rozgrzewaj prostownicą. Pod wpływem ciepła preparat lekko rozjaśni włosy. Wolisz nieregularne pasemka? Wierzchnią warstwę włosów podziel na niezbyt grube kosmyki. Co drugi spryskaj sprejem rozświetlającym, rozgrzej prostownicą. Nigdy nie rozjaśniałaś sama włosów? Zrób to u fryzjera. Zabieg Inoa Ultra Blond L’Oréal Professionnel trwa mniej niż godzinę i nie niszczy włosów (odbarwia nawet ciemne). Koloryzacja ombre i jasne refleksy najlepiej wyglądają na włosach rozpuszczonych. 

Dowiedz się więcej na temat: Dries van Noten | Oscar de la Renta | Cacharel | Moschino | Blugirl | chanel | fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje