Reklama

Reklama

Dziewczyna surfera

Nieco nonszalanckie, niedopracowane, lekkie. Fale znowu są... na fali.


Reklama

To ulubiona letnia fryzura gwiazd! Podpowiadamy, jak ją zrobić. Plażowe fale najlepiej prezentują się na włosach długich i półdługich. Prostym i cienkim dodają objętości. Włosy oporne na układanie będą potrzebowały nieco więcej produktów do stylizacji, ale efekt na pewno wart jest zachodu. Stylizację zacznij od zastosowania szamponu oczyszczającego i nałożenia odżywki nawilżającej (na około minutę). Podsusz włosy, a gdy będą lekko wilgotne, wetrzyj w nie piankę. Teraz kolejne pasma zawijaj wokół palca do wysokości żuchwy w tzw. ślimaczki i podpinaj spinkami. Wysusz włosy do końca i rozpuść. Następnie opuść głowę w dół i roztrzep fryzurę energicznym ruchem. Na koniec utrwal ją wodą morską lub lakierem.

Jej wysokosć

Paris Hilton lubi się wyróżniać i chciała, aby jej surferskie loki wyglądały niebanalnie. Dlatego lekko podtapirowała włosy.

Dobrze podzielone

Anna Czartoryska połączyła plażowe fale z nieco chaotycznym, swobodnym przedziałkiem. Fryzura stała się bardziej nonszalancka.

Burza kontrolowana

Jeśli tak jak Klaudia Halejcio jesteś szczęśliwą posiadaczką burzy włosów, skręć je dokładnie i mocno utrwal lakierem. Pod ciężarem włosów fale ładnie się rozprostują, dając naturalny efekt.

Smukła sztuczka

Dzięki lokom zaczynającym się poniżej linii żuchwy wyszczuplisz twarz. Ten trik zna i stosuje Aleksandra Kisio.

SHOW 15/2013


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje