Reklama

Reklama

Coś dla każdego

Trendy chyba jeszcze nigdy nie były tak uniwersalne i wszechstronne jak tej jesieni. Są propozycje odpowiednie na oficjalne spotkanie, szaloną imprezę i na wielką galę. Wybraliśmy pięć najlepszych makijaży i fryzur. Mamy dla ciebie zadanie, dopasuj stylizację do swojego typu urody i umiejętności. Nasi eksperci, makijażystka Beata Milczarek i fryzjer Filip Galas, podpowiedzą, jak ją wykonać.

Zmysłowo

Pomysł odpowiedni dla: wszystkich

Reklama

Makijaż: Promienna cera, kocie oczy i usta podkreślone czerwoną szminką od lat są symbolami seksapilu. Karminowa pomadka wygląda dobrze tylko na kształtnych, pełnych wargach. Za to kreski na powiekach są uniwersalne, pasują do każdego typu urody. Odpowiednio namalowane pomogą nawet skorygować mankamenty.

Masz zbyt blisko osadzone oczy? Zacznij robić kreskę mniej więcej pół centymetra od wewnętrznych kącików, przeciągnij ją na zewnątrz. Jeśli oczy są zbyt szeroko rozstawione zacznij kreślić linię od wewnętrznego kącika, skończ tuż przy zewnętrznym. Kolor i grubość kresek wybierasz teraz dowolnie. Mogą być ciągłe, dość szerokie (sexy!) jak u modelki Jen Kao.

Pojedyncze cienkie (awangardowe), jak na pokazie Rag and Bone. Lub kreślone techniką mieszaną (superefektowne)— na górnej powiece rysujesz kredką grubą, wyciągniętą linię, na dolnej robisz kilka punktów. Wzór? Modelki u Anny Sui.

Stopień trudności: dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, które sprawnie posługują się eyelinerem lub konturówką do oczu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje