Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chcę wyglądać ładnie, ale...

...zmarszczki, odrosty, brak czasu. Koniec z wymówkami! Wystarczy kilka prostych zabiegów, by każdego dnia czuć się atrakcyjnie!

Sztuczka z fluidem

Dojrzała skóra zazwyczaj jest wiotka, przesuszona, miejscami się łuszczy - to dlatego rozprowadzony na niej fluid często nieładnie się rozwarstwia. Jest na to sposób! Wystarczy wymieszać kroplę fluidu z porcją nawilżającego kremu na dzień i rozprowadzić na twarzy.

Odświeżający makijaż oczu

Reklama

Róż i beż czynią cuda! Te delikatne odcienie dodają blasku zmęczonemu spojrzeniu i odmładzają oczy. Z szerokiej palety różowych i beżowych cieni do powiek wypróbuj kilka i wybierz najlepsze dla siebie na wiosnę.

W obłoku perfum

 Codziennie rano stosujesz dezodorant, a perfum używasz tylko na wyjątkowe okazje? To błąd. Piękny zapach jest jak kropka nad "i" - dopełnia wizerunek. Ma też wpływ na samopoczucie i, w zależności od kompozycji, orzeźwia lub koi. Na pewno jest niezbędny na co dzień - jak szminka czy tusz.

Pozbądź się obrzęków

Wiele pań często się skarży, że rano ma podpuchnięte oczy. A sine worki niestety nie dodają uroku... Można je zmniejszyć lub usunąć, przykładając do powiek na 5 minut schłodzone w lodówce łyżki (wypukłą stroną) albo specjalne żelowe okularki.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje