Reklama

Reklama

Bronde znów wraca do łask. Będzie hitem 2021 roku?

Marzysz o spektakularnej metamorfozie, ale nie wiesz, na jaką koloryzację się zdecydować? 2021 rok daje nam nowe możliwości, a jednym z odcieni, który powróci do łask, będzie bronde. Jak właściwie wygląda takie farbowanie?

Bronde, czyli koloryzacja na granicy brązu i blondu, to świetna alternatywa dla radykalnej metamorfozy i niebanalny sposób na odświeżenie starego koloru. W 2021 roku znów będzie modna. 

Reklama

Jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych kobiet, które nie wiedzą, czy chcą być blondynkami, czy brunetkami. Takie "dwa w jednym" to strzał w dziesiątkę, bo pasuje większości pań, a przy okazji, koloryzacja nie wygląda źle, kiedy pojawiają się odrosty. 

Jeżeli pasma są pofarbowane przez dobrego specjalistę, to świetny efekt będzie utrzymywał się przez długi czas. Za sprawą jasnych refleksów, cera będzie rozświetlona, a codzienna pielęgnacja nie powinna sprawiać dużych problemów. Bronde to bezpieczny odcień, bo podkreśli różne typy kobiecej urody, nie przytłaczając ich dodatkowo, a jedynie podkreślając naturalne piękno. 

Nie wygląda sztucznie na włosach i to właśnie dlatego, tak wiele gwiazd decyduje się na taką koloryzację. 

Jak wam się podoba taki efekt? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: włosy | koloryzacja włosów | piękno

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje