Reklama

Reklama

Botox na włosy. Ulubiony zabieg celebrytek

Wypalone przez słońce, zniszczone przez farbę, łamliwe przez nieodpowiednią dietę. Nasze włosy błagają o pomoc. Reanimacja nie będzie łatwa, ale jest możliwa. Botox włosów to zabieg, z którego korzystają gwiazdy i celebrytki.

Kobiety marzą o gęstych i lśniących włosach. Tymczasem na co dzień związują je w samurajskiego koka i w pośpiechu wybiegają do pracy. Potem na fotelu stylisty skarżą się, że włosy są łamliwe i wypadają garściami. 

Reklama

Zatem zróbmy coś, aby wzmocnić je od środka. Jeżeli twoja dieta nie wymaga korekty, bo: białko, składniki mineralne i witaminy (przede wszystkim A, E oraz z grupy B) wiodą w niej prym, warto skupić się na zabiegach wzmacniających. Jednym z nich jest botox włosów, czyli maska bazujaca na naturalnych produktach. Na takie spa decydują się celebrytki. Marina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie chętnie umieszcza relacje z zabiegu.Ampułki, strzykawka, igła... nie dajcie się zwieść. Julia Wieniawa nie miała szans, aby poczuć ukłucie. Strzykawka służy jedynie do pobrania serum z ampułki. Dwa gramy odżywki, której bazą są kawior, keratyna i kolagen, wystarczą, aby stylista fryzur zrobił z niej miksturę. Potem wszystko zależy od eksperta, który energicznymi ruchami, zdecydowanie nakłada substancję od nasady po same końce. Oto jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg w jednym z warszawskich salonów:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje