Przejdź na stronę główną Interia.pl
Na skróty

Najmodniejsze fryzury

Fryzurę wszech czasów, czyli boba,w tym sezonie upinamy z długich włosów - zaznacza Leszek Czajka.


Jak zrobić, żeby włosy były krótkie bez obcinania, czyli żeby mieć ciastko i zjeść ciastko? Upnij sobie kok przypominający jedną z wersji boba - z prostych lub falujących włosów sięgających ramion. 

Reklama

Wystarczy, że podzielisz je na trzy pasma: środkowe - o szerokości kilku centymetrów - zaczesz do tyłu i przypnij wsuwkami, a dwa po bokach wymodeluj na szczotce, podwiń i podepnij na wysokości uszu. Tak czesała się m.in. Grace Kelly, a teraz taka fryzura królowała na pokazach Douglasa Hannanta. Jeśli do twarzy ci w asymetrii, uczesz włosy na jedną stronę i również podepnij.Masz kręcone, trudne do ujarzmienia pasma? To nie problem. Podziel jena dwie części, zwiń i przypnij po obu stronach wsuwkami. Efekt będzie bardziej chaotyczny, ale za to niezwykle kobiecy.

----

Leszek Czajka - nasz ekspert. Fryzjer, ambasador L’Oréal Professionnel i Kérastase. Stylista oraz mistrz kreacji wizerunku gwiazd i uczestników popularnych programów telewizyjnych: "Must Be The Music. Tylko muzyka", "Tylko taniec. Got To Dance" na antenie Polsatu oraz "Salonowe rewolucje"w Polsat Café.

PANI 2/2014

Tekst pochodzi z magazynu

Pani
Dowiedz się więcej na temat: fryzury bob | moda | fryzury na bok

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje