Przejdź na stronę główną Interia.pl

Komfort non stop

Duchota, zmęczenie, długie godziny pracy. Jak pomóc skórze przetrwać letnią aurę w pracy, tak, aby od rana do wieczora czuć się świeżo i wyglądać naprawdę atrakcyjnie?

Kosmetyki do zadań specjalnych pomogą ci odświeżyć skórę i szybko ukryć zmęczenie. Już po kilku godzinach od wyjścia z domu przeszkadza ci świecące się czoło, osypujące się cienie, zmęczone oczy? Zadbaj o poprawę wyglądu, to wpłynie też na twój lepszy nastrój.

Reklama

Na pojawiający się na policzkach nieestetyczny połysk remedium będą bibułki matujące, które wchłoną nadmiar sebum. Potem lekko przypudruj twarz.

Dobrym sposobem na orzeźwienie skóry jest miniprysznic, czyli spryskanie twarzy specjalną mgiełką lub wodą termalną. Działa ona jak tonik, a dobrze użyta nie psuje makijażu. Pamiętaj, aby nadmiar wilgoci zawsze zebrać chusteczką.

Pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu? To sprzyja wysuszeniu skóry, co dodatkowo potęguje efekt jej zmęczenia. Na usta połóż nawilżający i chłodzący balsam, na dłonie krem nawilżający, pod oczy roll-on z kwasem hialuronowym.

W szufladzie biurka w pracy miej dezodorant, chusteczki odświeżające (także do higieny intymnej). W domu połóż na twarz relaksującą maseczkę.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje