Reklama

Reklama

Aby on dbał o siebie

Wydaje ci się, że twój mężczyzna stał się niechlujny i nieco zapuszczony? Sprawdź, jak przekonać go, by zaczął dbać o siebie!

Twój facet coraz mniej przypomina tego, w którym się zakochałaś? Ogólnymi pretensjami w stylu: "wziąłbyś się w końcu za siebie" raczej nic nie wskórasz, a on z dnia na dzień nie zmieni swoich nawyków. Dlatego wypróbuj sposoby, by on chętniej zwracał uwagę na swój wygląd!

Program naprawczy

Możesz przygotować grunt spokojną rozmową. Zacznij od powiedzenia, że chciałabyś, aby on nadal pozostawał dla ciebie najatrakcyjniejszym mężczyzną na świecie, a masz wrażenie, że jemu przestało na tym zależeć. Podkreśl, że nadal go kochasz i podejmujesz temat w trosce o niego i o wasz związek. Powiedz szczerze, co ci się nie podoba i uważnie go wysłuchaj. 

Reklama

Postaraj się używać rzeczowych argumentów - np., że jego skargi na ból kręgosłupa wiążą się z brakiem aktywności fizycznej. Razem opracujcie program naprawczy.

Weź sprawy w swoje ręce

Być może on sam chciałby coś zrobić ze swoim wyglądem, a nie bardzo wie, jak się do tego zabrać. Zamiast więc namawiać go, aby zaczął ćwiczyć - kup wspólny karnet na siłownię lub basen i zacznijcie chodzić tam razem. Jeśli narzekasz, że ciągle chodzi w wymiętym T-shircie, kup mu nowe ubranie.

Zakupy są dla większości panów udręką, dlatego czasem lepiej, jak sama kupisz mu ubranie. Możesz mu zaproponować np. kilka gotowych zestawów. To wymaga zaangażowania z twojej strony, ale warto to zrobić dla was obojga. Jednocześnie doceniaj jego wysiłki, gdy zacznie biegać, czy chodzić na basen. Pochwałami i komplementami utwierdzisz go w przekonaniu, że dobrze robi.
Dowiedz się więcej na temat: stylowy mężczyzna | zadbany mężczyzna | nowy mężczyzna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje