Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wygraj metamorfozę z Claudius Hair Treser Team i Styl.pl

Konkurs już się zakończył.

Laureaci

Nagrodę główną w konkursie zdobyła Monika Mozdyniewicz. Natomiast nagrody dodatkowe otrzymują Ewa Jellinek, Marta Bączyńska i Mariola Michalska. Gratulujemy!

Nagrody

Reklama

Główną nagrodą w konkursie jest metamorfoza w pracowni Claudiusa w Krakowie, wykonana przez stylistę fryzur oraz makijażystkę Claudius Hair Treser Team. Metamorfoza obejmuje radykalną zmianę fryzury, makijaż oraz sesję zdjęciową. Nagrody dodatkowe to zestawy kosmetyków do włosów marki KEMON.

Nagroda główna może zostać zrealizowana do dnia 20 września 2014 roku po wcześniejszym ustaleniu dokładnego terminu. Pracownia Claudiusa mieści się na ul. Floriańskiej 18/6 w Krakowie. Nagroda nie obejmuje kosztów przejazdu i ewentualnego noclegu.

Konkurs trwał od 11 do 31 sierpnia 2014 roku.

Claudius Hair Treser Team

Włosy są dla nas nie tylko doskonałą materią, w której ośmielamy się tworzyć, ale pasją. Inspirują nas nowe trendy, fascynuje praca mistrzów stylizacji. Nie przestajemy poszukiwać nowych technik i rozwijać swoich umiejętności. Wypracowaliśmy własny unikalny styl. Równie  swobodnie odnosimy się do klasyki co kreujemy odważne nowoczesne stylizacje. Codziennie przekraczamy granice naszej wyobraźni poszukując propozycji idealnych dla naszych Klientów.  

Zobacz portfolio Claudius Hair Treser Team na Maxmodels.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje