"Projekt Lady". Przedpremierowy fragment. Kto trafi do finału?

Cztery półfinalistki muszą przekonać mentorki, że zasłużyły na miejsce w finale!

Kolejny etap francuskiej podróży czas zacząć. Tym razem dziewczęta czeka samodzielna wycieczka. Z mapą w ręku, bez niczyjej pomocy, same w obcym kraju, bez znajomości języka, będą musiały dotrzeć do celu – zamku hrabiny Elżbiety Orlowskiej w Fontainebleau.

Aby jednak nie było tak łatwo, po drodze będą musiały zrealizować kilka zadań. Otrzymają mapę z zaznaczonymi na niej ważnymi punktami. Jak nie zgubić się w gąszczu linii paryskiego metra? Jak porozumieć się w języku, którego żadna z nich nie zna? I jak dokonać zakupu czegoś, czego nigdy na oczy się nie widziało, ani o czym się nigdy nie słyszało? Zgodnie z maksymą „koniec języka za przewodnika” dziewczęta wzniosą się na wyżyny swoich lingwistycznych możliwości. Czy dogadają się z przechodniami i rozmowy te zakończą się sukcesem w poszukiwaniu zaznaczonego na mapie sklepu?

Gdy już dotrą do zamku hrabiny Elżbiety Orlowskiej, czeka je niemiła niespodzianka. Na początku tej wizyty dziewczęta popełnią wielkie faux pas. Jak zareaguje gospodyni i czy uczestniczki będą potrafiły zatrzeć to złe wrażenie? A będą miału ku temu wiele okazji, gdyż podczas pobytu w gościnie u arystokratki, czeka je wiele odpowiedzialnych zadań, między innymi organizacja garden party dla ważnych gości p. Orlowskiej. Wyprawa po zakupy, przygotowanie poczęstunku, a do tego opieka nad małym synkiem gospodyni. Jak sprostają temu wyzwaniu półfinalistki? Dla jednej z nich wizyta w zamku w Fontainebleau będzie pożegnaniem z programem. Do pałacu w Rozalinie powrócą tylko trzy dziewczęta – finalistki tej edycji! Które uczestniczki będą walczyły o tytuł pierwszej damy w finale? Dowiemy się już 30 lipca, o godz. 21.30, w TVN!
Styl.pl/materiały prasowe
Najlepsze tematy