Paryski szyk w "Projekcie Lady". Przedpremierowy fragment

Wiadomość o podróży do Francji, wywoła u dziewcząt wielką euforię. Dla większości z nich będzie to pierwszy wyjazd za granicę i pierwszy lot samolotem.

W przygotowaniach do tej wyprawy pomoże uczestniczkom Małgosia Rozenek-Majdan. Otrzymają od niej krótką lekcję języka francuskiego. Ten szybki kurs zaskoczy, a nawet wprawi w zakłopotanie uczestniczki, gdyż niektórych francuskich zwrotów używały dotąd całkowicie nieświadomie.

Zwiedzanie Paryża, obiad w eleganckiej restauracji i przede wszystkim nauka. Dziewczęta czeka wizyta w Akademii Międzynarodowej Dyplomacji, spotkania z ambasadorami i kurs zasad protokołu dyplomatycznego. Egzamin ze zdobytej wiedzy odbędzie się podczas uroczystej kolacji w towarzystwie przedstawicieli arystokracji i dyplomacji. Jeśli szykuje się tak wytworne spotkanie, to i strój musi być odpowiedni. Jednak przygotowane na tę okazję sukienki nie wszystkim uczestniczkom przypadną do gustu. Niektóre z nich podczas przymierzania kreacji wpadną w rozpacz. A to nie koniec nieprzewidzianych wypadków. Spotkanie z szanowanymi iznamienitymi osobowościami będzie obfitowało w mnóstwo podchwytliwych zadań i zaskakujących sytuacji.

Po tak stresującym obiedzie, przyjdzie pora na chwilę oddechu. Wieczór dziewczęta spędzą w gronie rówieśników - studentów z Paryża. O czym będą rozmawiać? Czy znajdą wspólne tematy? Do jakich wniosków i przemyśleń dojdą uczestniczki po tym spotkaniu?

Które uczestniczki pojadą w dalszą podróż po Francji? Dowiemy się już w poniedziałek, 23 lipca, o godz. 21.30.
materiały prasowe
Najlepsze tematy