Fragment czwartego odcinka Projektu Lady

Nadchodzi intensywny czas szkoleń. Dziewczęta muszą się ostro wziąć do pracy, by przekonać mentorki, że zasługują na pozostanie w „Projekcie Lady” i są gotowe na zmiany. Na początek bardzo ważna sprawa – komunikacja. Czy dziewczęta potrafią wchodzić w zdrowe relacje zwłaszcza z bliskimi osobami? Czy zachowują szacunek do siebie i innych? Które z nich reagują agresywnie, a które są uległe i nie walczą o swoje?

Złość, przemoc, gniew – dziewczęta doskonale znają te uczucia. Czy ich atak kończy się tylko na słowach? Czy jednak posuwały się w swoim życiu o krok dalej? Czy są sposoby by dać upust swojej złości bez ranienia innych? I jak działa to w drugą stronę? Jak uczestniczki reagują na agresję wobec nich samych? Dlaczego pozwalają się ranić? Dlaczego nie stawiają granic? Czy nie zasługują na miłość i szacunek?

Pozostając w temacie agresji i przemocy, tym razem fizycznej, kolejne warsztaty zaproponuje… Irena Kamińska-Radomska. Zaskoczeni będą nie tylko widzowie, ale i uczestniczki „Projektu Lady”. W tej odsłonie mentorka nie dała się jeszcze poznać. Zabierze dziewczęta na zajęcia z… krav magi, czyli sztuki samoobrony. To będzie wyjątkowa okazja by zobaczyć Irenę Kamińską-Radomską w zupełnie innej stylizacji. A mianowicie w… dresie!

Pełen emocji, nowych doświadczeń i głębokich przemyśleń odcinek, już 11 czerwca, o godz.21.30 w TVN
materiały prasowe
Najlepsze tematy