Reklama

Reklama

Zofia Zborowska w naturalnym wydaniu. Makijażu brak!

Zosia Zborowska podczas oficjalnych wydarzeń zawsze błyszczy, ale na co dzień się nie stroi. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje nowe zdjęcia. Niedawno pokazała się fanom w naturalnym wydaniu. Jak wygląda bez makijażu?

Zofia Zborowska to córka aktorskiej pary: Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego, która zdecydowała się pójść w ślady znanych rodziców. 33-letnia aktorka ma już na swoim koncie m.in. role w takich produkcjach jak: "Mordziaki", "Złoto dezerterów" czy "Kanadyjskie sukienki". 

Reklama

Polska gwiazda jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zofia Zborowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, z którymi regularnie dzieli się tym, co u niej słychać, wrzucając do sieci nowe posty. 

Niedawno artystka opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia. Tym razem pokazała się fanom w całkowicie naturalnym wydaniu. 

Jak widać, Zofia Zborowska na co dzień się nie stroi. Gwiazda w domu stawia na pełną naturalność. 

Spójrzcie sami! 

Wrzucenie fotki w spiętych włosach było dla Zofii Zborowskiej jedynie pretekstem do tego, by zapytać swoich fanów o ich filmowe propozycje na najbliższy czas. 

"Dobra mina do złej gry czy jakoś tak. Co polecacie do oglądania na netfliksach i ejczbijogołach i plejerach? Ajuto! Tydzień w domu! Najgorzej" - stwierdziła znana aktorka w opisie do swojego postu, a jej followersi szybko zaczęli proponować jej różne produkcje. Wypowiedział się nawet jej kolega z branży. 

"Lupin na netfliksie" - zaproponował Alan Andersz. 

A wy co teraz oglądacie? 

Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | gwiazdy | naturalność

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje