Reklama

Reklama

Znani ojcowie, którzy mają dużo dzieci

W polskim show-biznesie nie brakuje znanych panów, którzy mogą pochwalić się licznym potomstwem, jednak gwiazdy Hollywood również mają za sobą związki, które zaowocowały narodzinami ich córek i synów. Kto jest ojcem całkiem pokaźnej gromadki?

Mel Gibson

65-letni aktor Mel Gibson ma na swoim koncie poważny związek z Robyn Ginson, która urodziła mu siedmioro dzieci. Z tego związku narodziło się aż sześciu synów i tylko jedna córka. 

Reklama

Artysta wkrótce doczekał się jednak kolejnej dziewczynki z Oksaną Grigoriewą, z którą związał się po rozwodzie z pierwszą małżonką. 

Na świat przyszła mała Lucia. Ta relacja również nie przetrwała. 

Mel Gibson szybko jednak znalazł kolejną piękną partnerkę. Rosalind Ross, która jest od niego młodsza o 35 lat, dała mu dziewiąte dziecko. 

Tym razem na świat przyszedł syn, któremu para nadała imiona Lars Gerard. 

Brad Pitt

Chociaż małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta to już historia, ta burzliwa relacja zaowocowała gromadką dzieci. 

Ze związku aktorskiej pary narodziła się trójka ich biologicznych potomków: syn John, a także bliźnięta: Vivienne Marcheline Jolie-Pitt oraz Knox Leon Jolie-Pitt. 

Na tym jednak nie koniec, bo byli małżonkowie zaadoptowali jeszcze trójkę dzieci: synów Maddoxa Chivana oraz Paxa Thiena, a także dziewczynkę - Zaharę Marley. 

Arnold Schwarzenegger

73-letni aktor Arnold Schwarzenegger przez wiele lat związany był z dziennikarką, Marią Shriver, z którą doczekał się czwórki dorosłych już dzieci. 

Jego córki Katherine oraz Christina wyrosły na piękne kobiety. 

Gwiazdor ma z tego związku również synów, Patricka i Christophera. Jakiś czas temu wyszło jednak na jaw, że Arnold Schwarzenegger przed laty miał romans z gosposią, który zaowocował narodzinami jeszcze jednego potomka. 

Joseph Baen ma obecnie 23 lata i podobnie jak jego ojciec, związał swoje życie z kulturystyką. Młody mężczyzna regularnie ćwiczy i dba o swoje ciało. 

Trzeba przyznać, że muskulatura Josepha robi wrażenie! 

Eddie Murphy

Eddie Murphy nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony pięknych pań. Aktor znany m.in. z filmu "Gliniarz z Beverly Hills" ma za sobą kilka poważnych związków, które zaowocowały narodzinami dziesięciorga dzieci. 

Paulette NcNelly urodziła mu syna Erica, a Tamara Hood — Christiana. Później gwiazdor związał się z Nicole Mitchell, z którą doczekał się pięciorga potomków: Brie L. Murphy, Mylesa Mitchella, Shayne Audry, Zoli Ivy oraz Belli Zahra. 

Krótka relacja z Melanie Brown poskutkowała późniejszymi narodzinami córeczki Angel Iris Murphy. 

Modelka Paige Butcher, z którą Eddie Murphy spotykał się przez kilka lat, dała aktorowi córeczkę o imieniu Izzy, a także syna — Maxa. 

Czytaj również: 

Edyta Górniak odrzuciła propozycję TVP! 

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z baby shower! 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje