Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zauroczenie w "Projekcie Lady"

Seks, seksualność, seksapil. Uczestniczki „Projektu Lady“ w różny sposób definiują te pojęcia. W życiu każdej z nich inną rolę też one odgrywają. Pora zapoznać się z prawdziwym znaczeniem tych terminów. Jaką rolę w ich życiu pełni seks? Co im daje? Jak uwolnić zmysłowość i poczuć się prawdziwą kobietą? Czy rozmowy na intymne tematy z seksuologiem zaskoczą je? A może uświadomią coś czego kompletnie się po sobie nie spodziewały?

A skoro o zmysłowości i seksowności mowa, to pora ją wyzwolić. I jak to zwykle bywa z zadaniami w "Projekcie Lady", dziewczęta zostaną rzucone na głęboką wodę. Lekcja tańca pozwoli im zaprezentować pokłady swojej kobiecości w piękny i zachwycający sposób. Ale nie będzie to taniec solowy, do którego przywykły na imprezach w klubach. 

Reklama

Przed nimi wielkie wyzwanie - nauka tanga, tańca przepełnionego emocjami. A lekcję poprowadzi najlepszy ekspert w tej dziedzinie, najsłynniejszy polski tancerz i choreograf - Agustin Egurrola. Zmysłowe kroki, uwodzicielskie spojrzenia, pełne namiętności ruchy ciała i przystojni tancerze - to naprawdę poruszy uczestniczki i przyprawi je o szybsze bicie serca. 

Która z nich zakocha się w swoim partnerze? A która oszołomi swoim tańcem wielokrotnego mistrza Polski w tańców latynoamerykańskich - Agustina Egurrolę? Dowiecie się w najbliższym odcinku programu "Projekt Lady". 

Szósty odcinek programu będzie można zobaczyć w telewizji TVN w poniedziałek o 20.55.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje