Reklama

Reklama

Zaskakująca pasja Ani Wyszkoni

Wokalistka i kompozytorka Anna Wyszkoni jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami ważnymi wydarzeniami ze swojego życia, nie boi się mówić głośno o tym co myśli, angażuje się także w akcje charytatywne.


Reklama

Podsumowując rok 2020 podzieliła się ze swoimi fanami wspaniałymi wiadomościami.

Grudzień był dla niej bardzo pracowitym miesiącem, nie tylko przez święta, ale również przez nowe projekty zawodowe i przygotowania do obrony pracy dyplomowej. 30 grudnia zdała egzamin i tym samym spełniła swoje marzenie - rok 2020 kończy z tytułem projektantki wnętrz.

We wpisie na swoim koncie na Instagramie Anna Wyszkoni podkreśliła, że rok 2020 choć zaskakiwał i wiele razy rzucał przeszkody, ona nie poddawała się i starała się z uśmiechem odpierać ataki. Żegna rok spełniona i szczęśliwa i z dobrą energią wchodzi w 2021 rok. A jak spędziła sylwestra?

W rozmowie z Polsat News wokalistka zdradziła, że 31 grudnia spędziła w domu w spokojnej atmosferze zastanawiając się nad noworocznymi postanowieniami. Z widzami podzieliła się radą, jak w domowym zaciszu wejść w nowy rok z dobrym nastawieniem. Podkreśliła, że drobne zmiany we wnętrzu są dobrym początkiem. Wystrój wnętrz w których przebywamy wpływa przecież na nastrój każdego z nas.

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Ania Wyszkoni | Anna Wyszkoni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje