Reklama

Reklama

Z tej strony go nie znacie. Książę Harry zanim poznał Meghan Markle

Jak wyglądało życie księcia Harry'ego zanim poznał Meghan Markle? Obecnie wnuk królowej Elżbiety II chętnie udziela się w mediach, mówiąc o swoim życiu osobistym, ale nie zawsze tak było. Jaki był, zanim się ustatkował? Nie stronił od pięknych kobiet i alkoholu, ale i tak żył w cieniu brata.

36-letni dziś książę Harry na przestrzeni lat przeszedł metamorfozę z imprezowicza w przykładnego męża i ojca, jednak pomimo licznych skandali, które książę w młodości miał na swoim koncie, dopiero teraz udało mu się wyjść z cienia brata. 

Sussexowie mają teraz swoje pięć minut w mediach i dobrze wiedzą, jak je wykorzystać. Wyjechali do USA i ze szczegółami opowiadają o swoim życiu w Wielkiej Brytanii, co nie podoba się rodzinie młodszego z synów księcia Karola. 

Ponoć książę William drży już na samą myśl o tym, co jego młodszy brat może tym razem ujawnić opinii publicznej. 

Trudno jest nie zauważyć tego, że książę Harry zmienił się i nabrał odwagi pod wpływem związku z Meghan Markle. Wcześniej nie sprzeciwiał się rodzinie, chociaż nawet w młodości miał swoje za plecami. 

Książę Harry - imprezowicz

Reklama

Książę Harry bardzo przeżył śmierć swojej matki. Kiedy lady Diana zmarła, był tylko 12-letnim chłopcem i nie wiedział, jak sobie z tym poradzić. 

Dorastając nie stronił zatem od imprez, na których nie brakowało alkoholu i atrakcyjnych kobiet. Zdarzały się również bójki, skandale związane z jego nieodpowiednim (a momentami nawet skandalicznym) ubiorem i nagie zdjęcia...

To jednak nie wszystko, bo młody Sussex miał też na koncie incydent z marihuaną, na której paleniu wnuk królowej Elżbiety miał zostać przyłapany przez księcia Karola. 

Ojciec wysłał go po tym na terapię, aby ten zrozumiał, do czego mogą prowadzić takie poczynania.

Z kim spotykał się książę Harry, zanim poznał Meghan Markle? O tym przeczytasz na kolejnej stronie >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje