Reklama

Reklama

Wpadka córki Trumpa. O tym długo będzie głośno

Młodsza córka prezydenta Stanów Zjednoczonych, Tiffany, znalazła się na pierwszych stronach amerykańskich brukowców. Wszystko przez nieodpowiednią stylizację, w której zaprezentowała się na uroczystości Święta Dziękczynienia.

Tiffany Trump pomimo jesiennej aury na oficjalnej świątecznej uroczystości pojawiła się w płaszczu do połowy uda, szpilkach i gołych nogach. Amerykańskie tabloidy wytknęły jej faux pas. 

Dziennikarze zwracali uwagę nie tylko na to, że córka prezydenta nie założyła rajstop, ale też, że zaprezentowała wszystkim swoje nieopalone nogi. 

To nie pierwszy raz, kiedy córki Trumpa zostały przyłapane na takiej wpadce. Media zza oceanu przypominają, że wcześniej podobny błąd popełniła starsza latorośl Trumpa, Ivanka. W trakcie podróży do Japonii pojawiła się w różowym kostiumie, krótkiej spódniczce mini i z gołymi nogami.

Internauci zwracają uwagę na to, że w dzisiejszych czasach konwenanse nie powinny mieć znaczenia. Specjaliści są jednak zgodni - córki prezydenta powinny przestrzegać etykiety.

Reklama

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama