Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska kusi fanów na zdjęciu bez biustonosza

Wiktoria Gąsiewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Popularna aktorka ostatnio dodaje sporo zdjęć, na których kusi swoich fanów. Tym razem znów odsłoniła ciało. Pod wyciętą bluzkę nie założyła biustonosza. Co na to jej fani?

Wiktoria Gąsiewska, popularność zdobyła za sprawą serialu "Rodzinka.pl", w którym wcieliła się w postać charyzmatycznej Agaty. Młoda aktorka ostatnio dodaje coraz więcej gorących zdjęć na swój instagramowy profil. 

Reklama

Widać, że artystka wie, że ma świetną figurę i nie boi się eksponować swoich atutów. 21-letnia gwiazda musi być świadoma tego, że jest bardzo atrakcyjną kobietą, bo wystąpiła w odważnej scenie w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". 

Niedawno młoda aktorka znów zachwyciła fanów. Tym razem zapozowała do zdjęcia bez biustonosza. Opublikowała fotkę na swoim instagramowym profilu, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

Co takiego pisali? 

"Nie ma co, jest Pani piękną młodą kobietą i wydaję się, że do tego świadomą swojej kobiecości", "Prawdziwa modelka" - pisali zachwyceni fani w komentarzach. Nic dziwnego, w końcu Wiktoria Gąsiewska jest naturalnie piękna i nie potrzebuje wiele, aby świetnie wyglądać. 

Dobrze prezentuje się zarówno w mocnym makijażu, jak i w naturalnym wydaniu. Sprawia wrażenie sympatycznej i pewnej siebie kobiety, która dobrze wie, jak wykorzystać swoje pięć minut. 

Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak się zmienia na naszych oczach! 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje