Reklama

Reklama

Wiemy, kto będzie świadkiem na ślubie księcia Harry'ego

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Para rzuciła się w wir przygotowań. Książę wybrał już swojego drużbę. Będzie nim jego starszy brat, książę William.

"Książę Harry poprosił swojego brata, księcia Cambridge, by zgodził się zostać jego drużbą na ślubie z Meghan Markle" - poinformowano na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Twitterze.

Reklama

Dodano, że książę William jest zaszczycony propozycją i nie może się doczekać, by wspierać brata w tym wyjątkowym dniu w kaplicy św. George'a. Przypomniano również, że na ślubie księcia Williama i Kate Middleton w 2011 roku to Harry pełnił tę ważną funkcję. 

Ślub tuż, tuż...

Książę Harry ożeni się z Meghan Markle już 19 maja. Znane jest coraz więcej szczegółów dotyczących tej wyjątkowej ceremonii. Za zdjęcia ze ślubu odpowiadać będzie fotograf polskiego pochodzenia, Alexi Lubomirski. Ten sam, który przygotował ich sesję zaręczynową. Narzeczeni byli pod wrażeniem jego dorobku artystycznego i osobiście zadecydowali, by to on zrobił im zdjęcia.

Rozdano już zaproszenia weselnym gościom. Ich lista nie była oczywista. Wiele osób wydaje się być zaskoczone faktem, że na ślubie zabraknie premier Theresy May, a także przyjaciół aktorki z serialu "Suits", w którym Meghan występowała przez kilka lat. Najwięcej kontrowersji wzbudził fakt, że na liście brakuje bliskich z rodziny Meghan, w tym jej ojca. Znany biograf rodziny królewskiej, Andrew Morton, uważa, że jest to potwierdzona informacja. Meghan Markle zostanie odprowadzona do ołtarza przez swoją matkę. 

Pozostali bliscy aktorki wciąż nie tracą nadziei i czekają na ważną przesyłkę. Jej chorująca od lat na stwardnienie rozsiane siostra napisała, że nie może się doczekać, aż dostanie zaproszenie i ma nadzieję, że będzie mogła poruszać się po Londynie swobodnie mimo tego, że jeździ na wózku.

Ślubu będzie udzielał arcybiskup Canterbury, Justin Welby. Ten sam, który kilka tygodni temu ochrzcił Meghan Markle. Po uroczystości zaślubin młoda para przejedzie ulicami miasta, by pozdrowić tłumy zgromadzonych Brytyjczyków.

Co z tą suknią?

Najpilniej strzeżoną tajemnicą jest to, w jakiej sukni Meghan Markle pójdzie do ołtarza. Aktorka znana jest z zamiłowania do mody i luksusowych marek. Z pewnością zdecyduje się na bardziej nowoczesny projekt niż ceniąca klasykę Kate Middleton.

Pod koniec 2017 roku jeden z zagranicznych portali twierdził, że dotarł do projektu sukni ślubnej Meghan Markle. Spekuluje się, że wykona ją Inbal Dror, izraelska projektantka, która jest ulubienicą światowych gwiazd.

Do sieci wyciekły trzy projekty jej autorstwa. Suknie podkreślają kształty i mają nowoczesny krój. Rysunki podpisano słowami: "Dla Meghan Markle z miłością". Nie ma pewności, czy narzeczona Harry'ego zdecyduje się dokładnie na te suknie.

Młoda para wprowadzi się do Kensington Palace w Londynie, gdzie mieszkają już książę William i księżna Kate oraz dwoje ich dzieci.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje