Reklama

Reklama

Widać pierwsze efekty treningów Małgorzaty Rozenek-Majdan

Perfekcyjna w każdy calu. Do tego dochodzi jeszcze siła charakteru. Jak sobie coś postanowi, to konsekwentnie do tego dąży. Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda olśniewająco. Fanki zauważyły to natychmiast.

Zdjęcie, które umieściła na Instagramie zachwyciło tysiące kobiet. Niedawno kolejny raz została mamą. I choć w tej roli czuje się jak ryba w wodzie, nie zapomniała też o swoich potrzebach. Nie natychmiast i nie gwałtownie, lecz pooli i z głową pani Małgorzata zaczęła treningi. 

W rozważnych krokach pomagała celebrytce trenerka personalna. To nie były forsowne ćwiczenia. Ich sukces polega na regularności. Dlatego Rozenek-Majdan ćwiczyła w domu, na macie, często w towarzystwie juniora i czworonożnych pupili. Efekt widać gołym okiem.

Reklama

"Wygląda pani jak milion dolarów"- czytamy w komentarzach. Smukłe nogi "Perfekcyjnej Pani Domu" rzucaj się w oczy. Poza tym promienna cera i wewnętrzny spokój. A gdzie zmęczenie? Czyżby Henio nie sprawiał żadnych problemów wychowawczych?

Zobacz także:

***Pomagamy***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje