Przejdź na stronę główną Interia.pl

Violetta Kołakowska: Wszystko mam poukładane

Znana ze związku z popularnym gwiazdorem. Ostatnio błyszczała w reality show z celebrytami. Co zmieniło się w jej życiu? Czy postawi na karierę, którą przez lata zaniedbała?

Nie ma co owijać w bawełnę: Violetta Kołakowska (41) jest znana najbardziej jako matka dzieci Tomasza Karolaka. Ale po kilku odcinkach programu "Agent: Gwiazdy 4" już nikt nie ma wątpliwości, że daleko zajdzie. Wykazała się tam zmysłem taktycznym, odwagą i zapobiegliwością, o jaką nikt by nie podejrzewał dotychczasowej gwiazdy plotkarskich portali, która ma za sobą próby aktorskie oraz pracę modelki. 

Reklama

Jak rozpisywały się jakiś czas temu portale plotkarskie, wykazała się sprytem nie tylko w programie, ale i przed nim. Na udziale w show miała zarobić aż 100 tysięcy złotych. Wszystko to dzięki byłemu partnerowi Tomaszowi Karolakowi. To on miał ją nauczyć skomplikowanej sztuki negocjacji biznesowych ze stacją TVN. Dzięki tak imponującej gaży Viola Kołakowska może nie obawiać się przyszłości i rozglądać się za ciekawymi propozycjami, by zmienić swój wizerunek. 

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje