Reklama

Reklama

Victoria Beckham o swoich operacjach

Victoria Beckham, poproszona przez jeden z zagranicznych magazynów, napisała list do samej siebie sprzed lat. Opowiada w nich o swoich operacjach plastycznych.

W najnowszym wydaniu brytyjskiego Vogue'a pojawił się list Victorii Beckham, który projektantka napisała do samej siebie sprzed lat. Porusza w nim temat samoakceptacji i pewności siebie. Otwarcie pisze w nim o swoich operacjach plastycznych, w tym o powiększaniu piersi.

Reklama

Projektantka napisała: "Droga Victorio, wiem, że przechodzisz przez trudny czas. Nie jesteś najpiękniejsza, najszczuplejsze, nie tańczysz najlepiej w szkole artystycznej. Nie wpasowałaś się tam i nie pasujesz do pozostałych dziewcząt. Zmagasz się z trądzikiem."

Dalej dodała: "Pozwól swojej skórze oddychać, noś mniej makujau (i nigdy więcej nie pozwól makijażyście zgolić sobie brwi!). Powinnam to powiedzieć - nie zadzieraj ze swoimi piersiami. Te wszystkie lata zaprzeczania, że miałam operacje, były głupie. To był przejaw niepewności siebie. Po prostu akceptuj je i ciesz się tym, co masz".

Kto by pomyślał, że Victoria Beckham przejdzie taką przemianę?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje