Reklama

Reklama

Vanessa Hudgens wskoczyła w bikini

Vanessa Hudgens zupełnie nie przypomina już siebie z dawnych lat. Odtwórczyni roli Gabrielli Montez z "High school musical" bardzo się zmieniła. Jej zdjęcia w bikini robią wrażenie!

Vanessa Hudgens jest popularną aktorką i piosenkarka, której kariera nabrała tempa po udziale w produkcjach Disneya. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola Gabrielli Montez w "High school musical", dzięki której pokochały ją nastolatki na całym świecie. 

Reklama

Warto było wystąpić w serii filmów, bo obecnie aktorka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Nie da się ukryć, że Vanessa Hudgens rozkwitła. 

W sieci gwiazda często publikuje swoje zdjęcia, aby podzielić się z fanami tym, co robi. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka w bikini. 

Vanessa Hudgens to teraz prawdziwa seksbomba! 

Fani gwiazdy nie kryli zachwytu nad jej figurą w komentarzach. Vanessa Hudgens wie, jak przyciągnąć uwagę. 

Widać, że jest pewna siebie i w pełni akceptuje swoje ciało, bo pozowała w śmiałych pozycjach. 

Nic dziwnego, jej ciało robi wrażenie! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! Dowiedz się więcej na temat: Vanessa Hudgens | gwiazdy | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje