Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Urszula Dębska ma matkę o niezwykłej urodzie

Urszula Dębska opublikowała niedawno zdjęcie, na którym widać, jak jej matka wyglądała w młodości. Kobieta wygląda zupełnie jak księżna Diana!

Urszula Dębska to polska aktorka, która stała się popularna po tym, jak wcieliła się w postać Karoliny Wojciechowskiej w serialu "Plebania". Widzowie mogą ją również kojarzyć z roli charyzmatycznej Sabiny Weksler, którą zagrała w "Pierwszej Miłości". 

Reklama

Co ciekawe, brała też udział w zagranicznych produkcjach. Mało kto wie jednak o tym, że Urszula Dębska wystąpiła w szwedzkim filmie "Johan Falk: Operacja Słowik" z 2009 roku. 

Aktorka nie boi się podejmować nowych wyzwań i dlatego w 2016 roku zdecydowała się wystąpić w popularnym programie "Dancing with the stars". Jej tanecznym partnerem był Wojciech Jechske. Parze udało się wytańczyć szóste miejsce.

Urszula Dębska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno na instagramowym profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym widać nie tylko samą aktorkę, ale również jej matkę. Fani Urszuli Debskiej od razu zauważyli, że jej rodzicielka w młodości wyglądała zupełnie jak księżna Diana. 

"Piękna Mama! Na początku myślałam, ze to zdjęcie Księżnej Diany" - napisała jedna z dziewczyn, obserwujących aktorkę na Instagramie. 

Nie była to zresztą odosobniona opinia, bo wielu innych użytkowników również zauważyło uderzające podobieństwo pomiędzy matką Urszuli Debskiej a pierwszą żoną księcia Karola. 

Kobiety miały nie tylko podobny styl, ale nosiły nawet takie same fryzury. 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Urszula Dębska | gwiazdy | polskie gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje