Reklama

Reklama

Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcie sprzed wielu lat

Tomasz Oświeciński zaskoczył fanów. Aktor opublikował niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, które zrobiono mu, kiedy miał 21 lat. Uwierzylibyście, że był z niego taki przystojniak?!

47-letni Tomasz Oświeciński znany jest ze swojego charakterystycznego wizerunku. Wizualnie daleko jest mu do grzecznego chłopca, dlatego zdjęcie, które niedawno opublikował na swoim instagramowym profilu, zaskoczyło fanów. Niektórzy mieli nawet problem z tym, aby go rozpoznać. 

Reklama

Gwiazdy dość często publikują swoje fotki z dawnych czasów, aby inni mogli zobaczyć, jak bardzo zmienili się na przestrzeni lat. Tomasz Oświeciński również postanowił to zrobić. Metamorfoza, którą przeszedł, robi wrażenie. 

Kiedyś znany z gangsterskich filmów gwiazdor wyglądał zupełnie inaczej! 

"Styl - tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić... Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? Myślicie, że gdyby w tamtych czasach istniał Instagram miałbym szansę na zostanie blogerem modowym? - zapytał Tomasz Oświeciński pod opublikowanym przez siebie zdjęciem. 

Na reakcję ze strony fanów nie musiał długo czekać. Jego instagramowi obserwatorzy nie dowierzali, że to on. Nic dziwnego, bo w wieku 21 lat aktor wyglądał jak zupełnie inna osoba. 

Kto by się spodziewał, że Tomasz Oświeciński miał taką bujną fryzurę! Wydaje nam się, że ten przystojniak na pewno w przeszłości był łamaczem serc. 

A wy jak myślicie? 
Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński | gwiazdy | stare zdjęcia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje