Reklama

Reklama

Toi Hardy wie, jak przyciągnąć spojrzenia

Jest amerykańską modelką i aktorką i chociaż w obu tych dziedzinach nie odnosi znaczących sukcesów, udało jej się podbić internet i zmonetyzować swój sukces.


Reklama

Jak wiele pięknych kobiet Toi Hardy marzyła o karierze modelki i aktorki, próbowała też swoich sił w branży muzycznej. Choć raczej trudno dostrzec ją wielkim ekranie lub na wybiegach podczas pokazów najbardziej znanych projektantów, Toi Hardy jest dzieckiem swojego czasu i wie jak wykorzystać środki, które obecnie dostępne są dla wszystkich. Chodzi oczywiście o media społecznościowe. Na swoim instagramowym profilu piękność ma aż 110 tys. obserwujących. Dzięki umiejętnemu prezentowaniu swojej doskonałej sylwetki, stała się popularną influencerką, a młode dziewczyny wzorują się na jej stylu.

Toi nie poprzestała na zbieraniu lajków i postanowiła przekuć swoją popularność na sukces finansowy. To nie tylko śliczne ciało, ale sprawny przedsiębiorca. Założyła aż pięć firm związanych z modą i marketingiem. W ramach swoich usług przyczyniła się też do sukcesu wielu innych przedsiębiorców.

Niewątpliwie Toi jest osobą, która wie, jak przyciągnąć uwagę. Jest piękna, zadbana, ma wypracowaną sylwetkę i nie boi się tego pokazywać. Sukienka z siatki o dużych oczkach? Dlaczego nie! To doskonały sposób, by wyeksponować idealne ciało i perfekcyjną opaleniznę!

Georgia Harrison: Żadnych zmian i bardzo dobrze

Cindy Crawford: To najlepsza psychoterapia

Więcej pięknych modelek znajdziesz na MaxModels


Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | sukienka z siatki | influencerka

Reklama

Reklama

Reklama