Przejdź na stronę główną Interia.pl

To nie był chłopak na romans

Zaczęło się jak w bajce. Plaża, wschód słońca, piękna Polka i przystojny Grek. Mogło się skomplikować. Bo co, on miał porzucić dla niej swoją wyspę? Właśnie tak. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis robią rzeczy nieprzewidywalne.

Jak zareagowałabyś, gdyby on zapomniał o waszej rocznicy?

Reklama

Ewa Chodakowska: - Przedostatnim razem to ja zapomniałam! Weszłam w swój profil na Instagramie i rzuciłam okiem na zdjęcia. Na jednym był piękny rysunek przedstawiający nas jako parę młodą i opis: "Ewa i Lefteris, wszystkiego NAJ z okazji drugiej rocznicy ślubu". "To dzisiaj?!" - zawołałam  zdziwiona do męża. A on wziął mnie na ręce i powiedział: "No to gdzieś lećmy!". Zarezerwował pierwszy możliwy lot i ruszyliśmy do Amsterdamu.

Wasza piosenka...

- Kiedy zapytano nas, co ma zagrać zespół do pierwszego tańca na weselu, nie mogliśmy się zdecydować. Muzycy wybrali za nas - "Feeling good" Michaela Bublégo. Od tamtego momentu to jest nasza piosenka.

Najprzyjemniejsze wspomnienie z wakacji...

- Naksos, wyspa, na której się poznaliśmy. Piasek, morze, słońce, bose stopy, genialna muzyka w tle, taniec i dużo namiętności.

Kto na kogo pierwszy zwrócił uwagę?

- Zostaliśmy sobie przedstawieni. Przez kilka dni tylko się sobie przyglądaliśmy. Po tygodniu Lefteris podszedł i mnie przytulił. Po prostu. Powiedział, że potrzebuje dobrej energii. I tak zostało.

Zaskoczył cię...

- Poznałam chłopaka, który był świetny na wakacyjny romans - błyskotliwy, przystojny, wspaniale zbudowany trener osobisty. Po krótkim czasie okazał się geniuszem matematycznym, a jednocześnie psychologiem o pięknym umyśle.

Podziwiasz go za...

- Spokój, wyrozumiałość. Za dobre intencje, za dawanie kolejnych szans osobom, które nas zawiodły - mogę wymieniać w nieskończoność.

Element jego stroju, który cię denerwuje...

- Kiedy zdarza się, że nie podoba mi się jakiś jego ciuch, Lefteris przestaje go nosić. Czy on ubiera się dla mnie? Chyba tak. I wzajemnie.

Jego cechy, które cię drażnią...

- Silnie rozwinięta umiejętność analizy i przekonanie o własnej racji potrafią doprowadzić mnie do szału.

Jaką słynną kobietę chciałabyś poznać i spędzić z nią jeden dzień?

- Oprah Winfrey.

Idziesz na zakupy i najpierw wchodzisz do sklepu...

-  Z butami.

W twojej szafie jest za dużo...

- Butów sportowych.

Twój sposób na udany związek...

- Wspólna pasja. A nawet kilka.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje