Reklama

Reklama

Takich godów królowa Elżbieta II się nie spodziewała

Brytyjska monarchini i książę Filip świętują wyjątkowy dzień. Królewska para obchodzi 73. rocznicę ślubu. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawiło się długo wyczekiwane zdjęcie.

Takiego zdjęcia jeszcze nie było. Patrząc na królewską parę odnosi się wrażenie, że to wymarzeni dziadkowie, którzy siedząc na kanapie w tzw. pokoju dębowym, przeglądają kartki od najbliższych. Wśród nich szczególną uwagę skupia jedna - nadesłana przez wnuka wraz z rodziną. 

Reklama

Dzieci księcia Cambridge znane są ze swoich zdolności artystycznych. Księżna Kate w wolnym czasie dba o to, aby dzieci bawiły się kreatywnie i rozwijały swoje artystyczne pasje. Wygląda na to, że nauka nie idzie w las, bo królewska para wręcz nie może oderwać wzroku od kartki, którą przyozdobili książę Jerzy, księżniczka Charlotta oraz książę Louis. Na okładce rzuca się w oczy kolorowa liczba 73 podkreślająca rangę wydarzenia. Nie sposób też nie zauważyć innych przesyłek, które leżą na stoliku.

Zdjęcie, które  zostało wykonane przez królewskiego fotografa Chrisa Jacksona, nie pozostawia nas obojętnymi wobec bohaterów tego kadru. Królowa prezentuje się znakomicie. Sukienka wpadająca w delikatny gołębi odcień idealnie komponuje się z fryzurą. Broszka po lewej stronie i perły to zestaw obowiązkowy,  charakterystyczny dla Elżbiety II.

Książę Filip jest wierny marynarce klubowej. Męża brytyjskiej monarchini wyróżnia rzadko spotykany rozkład guzików 8×2. 
Do dwurzędówek ze złotymi guzikami królowa Elżbieta ma słabość od lat. Grafitowe spodnie i krawat w pasy i poszetka uzupełniają domową stylizację jubilata. A jak para prezentowała się na ślubnym kobiercu? 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje