Reklama

Reklama

Tajemnica alkowy Majdanów

​Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to najgorętsza para showbiznesu. Doskonale wiedzą, jak wzbudzać zainteresowanie fanów. W wywiadzie dla magazynu "Show" przyznali, że zdarzają im się również ostre kłótnie i drobne nieporozumienia. Co je wywołuje? To może zaskoczyć.

Odkąd Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili wspólnie w programie "Azja Express" upewnili się, że uwielbiają wspólnie pracować. Widzowie pokochali tę nietuzinkową parę za barwny wizerunek i emocje, które nie przystoją perfekcyjnej pani domu.

Reklama

Mimo że para szybko pożegnała się z programem, nie trzeba było długo czekać na kolejną propozycję z ich udziałem. Majdanowie wzięli udział w reality show skrojonym specjalnie dla nich. Program "Iron Majdan" pojawił się w wiosennej ramówce i wzbudził zainteresowanie. Głównie dzięki przerysowanym reakcjom Małgosi i kłótniach, których Majdanowie nie unikają.

Ostre spięcia

W wywiadzie dla magazynu "Show" Radosław Majdan przyznał, że często kłóci się z żoną o mało istotne sprawy. Okazuje się, że powodem do sporów jest inny mężczyzna. Były reprezentant Polski w piłce nożnej przyznał kłótnię wszczynane są za sprawą... Christiano Ronaldo. "Małgosia za nim nie przepada. Ja go doceniam jako sportowca, który wszystko co ma, zawdzięcza sobie i swojej ciężkiej pracy. Oboje mamy swoje racje i ich bronimy, z czego często wychodzi śmieszna wymiana zdań, która przeradza się w kłótnię" - zdradził dziennikarzom.

Rodzinna sielanka

W rozmowie poruszono również wątki osobiste. Para chętnie publikuje w sieci wspólne zdjęcia, do których pozują wraz z synami Małgosi z poprzedniego małżeństwa. Na pytanie dziennikarzy, czy ich tata, Jacek Rozenek, nie jest zazdrosny o kontakty z Radosławem, Małgosia odparła: "Radek nigdy nie starał się zastąpić chłopcom ojca. On pomaga mi w opiece nad dziećmi i robi to w taki sposób, jakby byli jego. Nigdy nie miałam poczucia, że nie podoba mi się cokolwiek w jego podejściu do dzieci. Oboje z Jackiem jesteśmy dorośli i dobrze sobie nawzajem życzymy. Decyzję o rozwodzie podjęliśmy wspólnie. Nikt nie miał poczucia krzywdy. Wiedzieliśmy, że to sytuacja, którą trzeba przerwać, ale nasze rozstanie przebiegło spokojnie".

Dla Radosława Majdana jak i Małgorzaty Rozenek-Majdan to już trzecie małżeństwo. Para pobrała się we wrześniu 2016 roku. Wystawna ceremonia kosztowała około 100 tysięcy złotych. Pieniądze, które dostali od gości i zarobili dzięki małżeńskiej sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów przekazali na cele charytatywne.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje