Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szymon Hołownia odchodzi z programu "Mam Talent!"

To już pewne! Szymon Hołownia nie będzie współprowadzić kolejnej edycji popularnego programu „Mam talent!”. Skąd taka decyzja?

Pierwszy odcinek programu "Mam talent" wyemitowano na antenie TVN ponad 11 lat temu, a liczba jego widzów wciąż wzrasta z edycji na edycję. Od początku istnienia show prowadzącymi byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Reklama

Duet cieszył się ogromną popularnością, głównie ze względu na niespotykaną przyjacielską relację, która łączy tych dwóch dziennikarzy. Ich humor i cięte riposty urozmaicały narrację w programie.

Niestety, Marcin Prokop w następnym sezonie będzie musiał występować na wizji z nowym partnerem, ponieważ Szymon Hołownia odchodzi z ekipy programu na dobre. O swojej decyzji poinformował społeczność internautów na Facebooku. Opublikował tam wpis, w którym oficjalnie pożegnał się z show TVN-u, ale jednocześnie zapowiedział, że nie zamierza rozstawać się z telewizyjnymi widzami.

Oprócz występów w telewizji dziennikarz jest także stałym felietonistą "Tygodnika Powszechnego" oraz prowadzi dwie fundacje, działające na terenie krajów Afryki i Azji Południowo-Wschodniej.

Jak myślicie, w jakim programie zobaczymy teraz Szymona Hołownię?


Dowiedz się więcej na temat: Szymon Hołownia | Marcin Prokop | 'Mam talent'

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje