Reklama

Reklama

Sypialnia Rafała Maślaka zaskakuje

Rafał Maślak przygotowuje się do wyjazdu. To ma być rodzinna wyprawa, dlatego w przygotowaniach misterowi Polski pomaga syn. Co zwróciło uwagę fanów? Sypialnia! Nie uwierzycie, jak jest urządzona!

"Wyjazd coraz bliżej! Zanim padniemy plackiem na plaży, czas wszystko przygotować. Z moim małym pomocnikiem zaczęliśmy od prania letnich ubrań (nie sądziłem, że robiąc to, będę się cieszył jak dziecko, ale chyba wszyscy tak mają, kiedy jedną nogą są już na wczasach) [...]"- napisał na swoim Instagramie Rafał Maślak.

Walizkę na wyjazd pomaga spakować syn Maksymilian. Chłopiec dostał zadanie, ale segregacja skarpetek przegrała konkurencje z noszeniem słomkowego kapelusza mamy. Oczywiście w komentarzach nie brakuje komplementów dotyczących syna. Być może w przyszłości pójdzie w ślady ojca i dziadka i tak jak oni zostanie modelem?

Reklama

To jeszcze odległa przyszłość. Tymczasem skupmy się na teraźniejszości. Sypialnia Maślaka pozostawia wiele do życzenia. Suszarka obok łóżka? Nie wygląda t dobrze. Poza tym z sąsiedniego pomieszczenia widać pralkę. Oglądając inne zdjęcia wnętrza domu, można odnieść wrażenie, że Rafał Maślak to perfekcjonista, który dba o każdy szczegół. Dlaczego w rodzinnym gniazdku sypialnia zeszła na dalszy plan? Doradzacie modelowi pomoc projektanta? My tak!

Zobacz także:

Uwaga!

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Styl.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maślak | sypialnia | pralka | łóżko | suszarka | bałagan | Mister Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje