Reklama

Reklama

Święta u Lewandowskich

W Wigilię zarówno Ania, jak i Robert opublikowali na swoich profilach na Instagramie zdjęcie z córeczką i przesłali życzenia swoim fallowersom.

 -  Nasze pierwsze wspólne święta Bożego Narodzenia. Życzymy wam magicznych momentów  - napisał przy zamieszczonym zdjęciu Robert Lewandowski.

Reklama

- Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości, oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok. Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier.

- Nie byłabym sobą, gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miłą codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji.

Nie pozostaje mi nam innego, jak tylko odwzajemnić życzenia!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje