Reklama

Reklama

Stylowe wnętrza? Tak mieszka Magdalena Narożna

Magdalena Narożna jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Gwiazda "Pięknych i młodych" regularnie dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami na Instagramie. Jak mieszka wokalistka? Wnętrza są komfortowe i bardzo stylowe!

 Magda Narożna zdobyła ogromną popularność dzięki temu, że jest liderką popularnego zespołu disco polo "Piękni i młodzi", który ma mnóstwo fanów w całym kraju.

Reklama

Gwiazda pochodzi z Łomży i, chociaż teraz zarabia na życie pięknym głosem, to w przeszłości kształciła się na higienistkę stomatologiczną. 

Trenowała też lekkoatletykę. Magdalena Narożna śpiewała już jako nastolatka, ale Polska usłyszała o niej dopiero wtedy, gdy razem z byłym mężem Dawidem Narożnym oraz Danielem Wilczewskim założyła grupę "Piękni i Młodzi", a ich piosenki trafiły do sieci. 

Magdalena Narożna regularnie koncertuje, ale zawsze stara się znaleźć również czas dla swoich followersów w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie już ponad 176 tysięcy osób. 

Magdalena Narożna ma piękny dom

Magdalena Narożna stara się dbać o swoich followersów od czasu do czasu uchylając im rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. 

Gwiazda wrzucając zdjęcia prosto ze swojego domu w przeszłości pokazała już kilka pomieszczeń, które się w nim znajdują. 

Zaprezentowała m.in. stylową kuchnię i komfortowy salon, w których nie brakuje nowoczesnych sprzętów oraz wygodnych mebli. 

Magdalena Narożna ma świetny gust. Sprytnie połączyła ciemne drewno z elementami w jasnych odcieniach. Wnętrze nie jest przesadzone, ale jednocześnie nie brakuje w nim dodatków, które dodają mu charakteru. 

Piosenkarka zdecydowała się połączyć kuchnię z jadalnią, dzięki czemu optycznie powiększyła przestrzeń, a telewizor w jej salonie robi wrażenie. 

Na takim ekranie z pewnością można zobaczyć każdy detal! 

Czytaj również: 

Edyta Górniak odrzuciła propozycję TVP! 

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z baby shower! 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje