Reklama

Reklama

Scarlett Byrne. Gwiazda "Harry'ego Pottera", którą z "Playboyem" łączą nie tylko zdjęcia!

Scarlett Byrne, a właściwie teraz już Scarlett Hannah Hefner kilka lat temu podbiła serca widzów, wcielając się w rolę Pansy Parkinson w serii filmów o Harrym Potterze. Jesteście ciekawi, co teraz u niej słychać? Możecie się zdziwić!

Scarlett Hannah Byrne to 30-letnia brytyjska aktorka i żona Coopera Hefnera, który jest synem legendarnego założyciela "Playboya", czyli zmarłego trzy lata temu Hugh Hefnera. Aktorka zdobyła sporą popularność za sprawą roli w filmowej serii o Harrym Potterze, która okazała się wielkim hitem na całym świecie. 

Reklama

Scarlett zagrała, co prawda, jedynie w trzech ostatnich częściach znanej produkcji, ale i tak przyciągnęła uwagę widzów. Ostatecznie wcieliła się w rolę Pansy Parkinson ze Slytherinu, chociaż ponoć wcześniej miała starać się o to, by powierzono jej rolę Luny Lovegood, którą zagrała jej przyjaciółka, Evanna Lynch.

Życie osobiste 30-letniej gwiazdy jest ustabilizowane. Jest żoną i matką maleńkiej Betsy Rose Hefner, która przyszła na świat w tym roku. Wesołą nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych świeżo upieczony tatuś.

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Harry Potter | playboy | Scarlett Byrne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje