Reklama

Reklama

Sarah Harding walczy z rakiem. Jej stan się pogarsza

Niedawno na rynek trafiła biografia Sary Harding. Fragment publikacji przed premierą wyciekł do mediów. Opublikował go "The Times" i wynika z niego, że pięknej wokalistce, która walczy z rakiem, pozostało jedynie kilka miesięcy życia.

Sarah Harding zyskała sławę za sprawą udziału w brytyjskim programie "Popstars: The Rivals", w którym wzięła udział w 2002 roku. Ona i jej koleżanki, Cheryl Tweedy, Nicola Roberts, Kinberley Walsh i Nadine Coyle, wygrały show i zyskały popularność, ale Sarah Harding nie poprzestała na jednym programie telewizyjnym. 

Reklama

Można ją było zobaczyć również w "Tumble", "Celebrity MasterChef", "The Jump" oraz "Celebrity Big Brother", w którym również odniosła zwycięstwo. 

Wydawać by się mogło, że piękna 39-latka ma wszystko, o czym można by było zamarzyć. Wokalista jest znana i piękna, a jednak los bywa przewrotny, o czym świadczy jej szczere wyznanie. 

18 marca ukazała się biografia Sary Harding, ale jej fragment jeszcze przed premierą krążył w mediach. "The Times" opublikował go, szokując tym samym cały świat, ponieważ okazało się, że artystka, która w sierpniu ubiegłego roku poinformowała świat o tym, że  choruje na nowotwór, jest w coraz gorszym stanie. Sarah Harding zdradziła, że jej rokowania są fatalne, a lekarze nie dają jej więcej niż kilka miesięcy życia. 

Sarah Harding zmaga się z rakiem piersi i niestety nowotwór nie daje za wygraną. Pojawiły się przerzuty. W książce "Hear Me Out" Sarah Harding podzieliła się przerażającą wiadomością na temat swojego pogarszającego się stanu zdrowia. 

Sarah Harding żałuje, że długo zwlekała, zanim zdecydowała się udać do lekarza, chociaż objawy pojawiły się już dużo wcześniej.

Specjaliści postawili trafną diagnozę dopiero na początku ubiegłego roku, ale nowotwór zdążył już rozprzestrzenić się m.in. na kręgosłup. Gwiazda stosuje chemioterapię i nie poddaje się, ale  wygląda na to, że jej leczenie nie przynosi zbyt dobrych efektów.

Pomimo walki z chorobą, Sarah Harding stara się nie załamywać. Pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych i podkreśla, że są oni dla niej ogromnym wsparciem w trudnych chwilach. 

Wokalistka jest osobą pełną życia i energii. Nawet podczas chemioterapii Sara Harding stara się nie tracić nadziei i cieszy się każdą chwilą, bo nie wie, ile dokładnie czasu jeszcze jej pozostało. 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Harding | gwiazdy | rak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje