Reklama

Reklama

Sara Boruc pochwaliła się umięśnionym brzuchem

Piękna polska WAG, Sara Boruc, postanowiła zmotywować instagramowych obserwatorów do ćwiczeń. Wykorzystała do tego zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją perfekcyjną sylwetkę. Fani zwrócili szczególną uwagę na brzuch celebrytki.

Sara Boruc to nie tylko żona polskiego piłkarza, ale także wokalistka. Na swoim koncie ma debiutancką płytę "LoVe on your own", która zebrała bardzo pozytywne komentarze od słuchaczy. Zanim Sara związała się z Arturem Borucem, prowadziła z siostrami sklep z biżuterią oraz przez pewien czas była gospodarzem programu "Shopping Queen".

Reklama

Sara Boruc jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 400 tys. osób. Gwiazda stara się regularnie informować o tym, co dzieje się w jej życiu. Ostatnio dodała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją figurę.

"A co, trochę was powkurzam! A może zmotywuje? Choć pewnie mnóstwo tutaj mam które mają jeszcze lepsze brzuszki od mojego! Bo chcieć to móc" - napisała w poście pod fotką.

Fani zalali Sarę falą pozytywnych komentarzy, dzieląc się przy okazji swoim doświadczeniem w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

"Niczym nastolatka! Brzuch petarda", "U mnie też jest ABS - 11 miesięcy od porodu drugiego dziecka", "Oczywiście, że chcemy wiedzieć, co robisz, że tak świetnie wyglądasz!" - pisali.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Sary Boruc!

Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc | Sara i Artur Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje