Reklama

Reklama

Sandra Kubicka pochwaliła się gorącym zdjęciem z kąpieli

Sandra Kubicka wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. Popularna modelka często tam publikuje zdjęcia w bikini, jednak ostatnio zaskoczyła fanów, dodając fotkę prosto z kąpieli. Było na co popatrzeć!

Sandra Kubicka to gwiazda, która robi międzynarodową karierę. Pracowała między innymi dla takich marek jak: Delia, Bonprix czy Nordstorm. Pozowała też do różnych magazynów. Wśród wielu znanych tytułów znalazły się "Fashion Magazine", "Cosmopolitan" czy "Playboy". 

Reklama

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często chwali się swoimi zdjęciami. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 594 tysięcy użytkowników. 

Atrakcyjna blondynka dobrze wie, jak wzbudzić zainteresowanie fanów. Często publikuje zdjęcia w skąpych strojach lub bieliźnie. Niedawno jednak zaskoczyła jeszcze bardziej, dodając zdjęcie prosto... z wanny. 

Zobaczcie tylko! 

W komentarzach pod fotką nie zabrakło komplementów pod adresem modelki. "Piękna kobieta z pozytywną energią", "Cudo kobieta" - zachwycali się fani Sandry Kubickiej. 

Nic dziwnego, w końcu na tej fotografii Sandra Kubicka wygląda wyjątkowo atrakcyjnie i świeżo. Nie ma makijażu, więc widać, że jest naturalnie piękna. 

Ostatnio Sandra Kubicka podzieliła się też z fanami krótkim wideo, do którego zatańczyła w samej bieliźnie. Od razu widać, że popularna modelka jest szczęśliwa, bo wręcz biła od niej pozytywna energia. 

Spójrzcie! 

Ten filmik na pewno zrobił wrażenie na niejednym instagramowym obserwatorze Sandry Kubickiej. Trzeba przyznać, że Sandra Kubicka wie, jak przyciągnąć uwagę w mediach społecznościowych! 

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | gwiazdy | Topless

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje