Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sandra Kubicka na zdjęciach z Agatą Dudą. Ociepla wizerunek?

Sandra Kubicka pojawiła się na charytatywnym wydarzeniu, na którym spotkała się z pierwszą damą. Obie kobiety z uśmiechem i zadowoleniem pozowały do zdjęć.

Sandra Kubicka to polska modelka mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Karierę rozpoczęła w wieku 12 lat, gdy wzięła udział w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Mimo przegranej agencja "Next Model Managment" zaproponowała jej kontrakt.

Reklama

Modelka pracowała dla takich firm jak Delia, Alexia, Nordstorm, Asos czy Bonprix. Pojawiła się na okładkach magazynu "Cosmopolitan", "Fashion Magazine", "Glamour" i "InStyle". Kubicka pojawiła się również na rozkładówce amerykańskiego wydania magazynu "Playboy". Urodę Polki doceniło czasopismo "Maxim" i umieściło ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki.

Kubicka padła jakiś czas temu ofiarą ogromnego hejtu, który wylał się na nią po medialnej awanturze z Joanną Opozdą. Sandra zgodziła się stworzyć dom dla uratowanego przez Asię psa. Oddała go jednak po kilku dniach, nie informując o tym aktorki. Opozda postanowiła nagłośnić całą sprawę w mediach, ponieważ nie mogła skontaktować się bezpośrednio z Kubicką.

Sandra stara się ocieplić nieco swój wizerunek, dlatego postanowiła wybrać się na charytatywny event "Choinki Jedynki". Wraz z innymi celebrytami malowała obrazy, które później mają trafić na aukcję. Modelka zapozowała również do kilku zdjęć z Agatą Dudą.

Zobaczcie koniecznie ich wspólne zdjęcia!


Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Agata duda | Choinki Jedynki | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje