Reklama

Reklama

Romantyczna kolacja na plaży. Kto jest wybrankiem?

Odkąd Anna Mucha rozstała się ze swoim mężem Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci, Stefanię (8 l.) i Teodora (5 l.), nie cichną spekulacje, z kim spotyka się aktorka.

Najpierw przypisywano jej ponowny romans z Kubą Wojewódzkim, z którym spotykała się na początku kariery, ostatnio jednak wszystko wskazuje na to, że nowym wybrankiem Muchy jest Jakub Wons. I ponoć jest to pierwszy partner gwiazdy od czasu głośnego rozstania z mężem Marcelem Sorą.

Reklama

Aktorka właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym przygotowuje niezwykle romantyczną kolację przy pochodniach. Opis dodany do zdjęcia przez Muchę też nie pozostawia złudzeń.

- Kolacja na plaży i wspaniały zachód słońca. Sama sobie zazdroszczę - cieszy się aktorka.

Na kolejnych zdjęciach widać, że aktorce towarzyszyły także dzieci. Jednak nie tylko, Ania przygotowała cztery talerzyki na przekąskę...

Wcześniejszy wpis i zdjęcie uwieczniło aktorkę nalewającą wino. Na drugim zdjęciu widać zgrabne nogi aktorki. Dla kogo przygotowany był drugi kieliszek i kto ją fotografował? Prawdopodobnie właśnie jej nowy partner Jakub Wons. Choć nadal publicznie nie potwierdzili łączącej ich relacji, paparazzi coraz częściej widują ich razem.

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje