Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rok bez golenia nóg? Ona to zrobiła

Coraz więcej kobiet odwraca się od tradycyjnych ról kulturowych, przekracza granice, o których jeszcze niedawno nikt by nie pomyślał. Również w sferze życia intymnego i kobiecej higieny wciąż pozostają tematy tabu, o których nikt nie mówi. Ona odważyła się to zrobić i stała się internetową sensacją.

Poranek z maszynką do golenia? Która kobieta tego nie zna? Między innymi Morgan Mikenas. Dziewczyna ma ponad 40 tysięcy fanów na Instagramie, piękne, umięśnione ciało oraz... włosy na nogach. Blogerka fitness postanowiła porzucić czasochłonną depilację i przez rok nie tknęła maszynki do golenia. Dziewczyna zdecydowała się na ten odważny krok, by pokazać innym kobietom, że nie zawsze trzeba robić to, czego oczekują od nas inni.

Reklama

"Boże, to są tylko włosy, jeśli Wam nie przeszkadzają - zostawcie je. Posiadanie włosów na nogach nie stanie się przecież powodem, że będziemy nieatrakcyjni i odrzucający" - tłumaczy w swoim wideo na YouTube.

Morgan poczuła się ze swoim nowym ciałem na tyle dobrze, że chętnie wrzuca zdjęcia wysportowanej sylwetki w bikini czy sportowych topach. W swoim filmie poinformowała również o tym, że zmiana była dla niej na tyle korzystna, że postanowiła już nigdy nie golić swoich nóg. Odważnie. 

Ewelina Willmann

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje